ابر پست(بازگشت از مرخصی)😐✊

17:04 1401/05/04 | ℂ𝕙𝕒𝕣𝕝𝕠𝕥𝕥𝕖
آپلود عکس">

باز کردن در وب با لگد*

زدن عینک آفتابی و نشستن روی صندلی همیشگی خود در وب*

نویسنده خوشگلتون اومدددد😐 دلتون برام یه ذره شده بود مگه نهههه😐 

خب، در این پست ما طنز، ویدئو، آیکون گرانچ(که واسه درست کردنش جون کندم) و یک صحبت کوچیک داریم😐

حالا گامچید برید ادامه😐

 

 

 

ویدئو ها

https://pin.it/5FwqwAl

https://pin.it/7JkLOwK

https://pin.it/10tvoNS

https://pin.it/1ify5Rn

https://pin.it/2mRrmKw

 

و میریم سر و وقت دوتا از کارکترایی که هیت میگیرن:

کاگامی: کاگامی دختر تنهایی که از مهر و محبت پدر و مادر محرومه. مادرش سرد و سختگیره و باعث میشه کاگامی فکر کنه تلاش هاش هیچوقت کافی نیستن. همونطور که میدونیم اون توی ارتباط برقرار کردن مشکل داره واسه همین به سختی تونست با مرینت دوست بشه و همچنین یکیو پیدا کرد که بتونه ازش محبت ببینه، اونم کسی نبود جز آدرین. اون خیلی تنهاست درست مثل آدرین، پس ما نباید ازش انتظار میداشتیم که آدرینو دو دستی تقدیم مرینت کنه! در ضمن اگه کاگامی نبود میراکلس هیچ هیجانی نداشت! شاید شما بگید خیلی حرصمون داد ولی تمام مزه میراکلس به همیناست! اگه مرینت و آدرین درجا بدون تلاش   تقلا و مانعی بهم میرسیدن که داستان خیلی آبکی و کسل کننده میشد!!!
لایلا: خب، لایلا دختر دروغگوییه که خیلیا ازش متنفرن، منم جزو اون افراد بودم ولی حالا که یکم بیشتر روی زندگیش متمرکز میشم نظرم راجع بهش عوض میشه. احتمالا میدونید که مادرش زندگی پر مشغله‌ای داره و وقتی نداره که بخواد برای لایلا بذاره. در ضمن، زمانی که لایلا داشت از پاریس میرفت پس پدرش کجا بود؟ یعنی نمیتونست حداقل برای خداحافظی از دخترش بیاد؟
این یعنی پدر لایلا در کل با اون نیست و مادرش هم مسئولیت یک پدر و هم مسئولیت یک مادر رو دوششه پس نمیتونه با دخترش وقت بگذرونه. این یعنی مشکل لایلا هم تنها بودنه! چون اون هیچوقت نتونسته مرکز توجه باشه و کسیو نداشته بهش توجه کنه، پس دروغ میگه تا جلب توجه کنه!!!!

 

 

و حالا بر اساس رقم یکان لایکتون کدوم بغلتون میکنه

 

۰ لوکا

۱مرینت

۲کاگامی

۳رز

۴آدرین

۵جولیکا

۶گابریل😐

۷کت نوار

۸هاکماث

۹کلویی(والا از اینو گابی بعیده😐)

_________

  • برای این پست خیلیییی زحمت کشیدم چون یبارم از مجبور شدم بیام بیرون و پست و تمااام مطالب پرید. اگه کپی کنید، کامنت ندید یا حداقل لایک نکنید قسم میخورم مغز و دل و روده‌تونو بیرون بکشم و بپزم، بعد انگشتاتونو میبرم و با خونش دور بشقابو تزئین میکنم و اون دوتا چشما و پاراتیروئیداتونو میذارم روش...